×
Fikirlerinize değer katar...
HAKKIMIZDA

18 yıllık sektör tecrübesiyle Mart 2013 yılında kurulan Rafso Tasarım, gün geçtikçe siz değerli müşterilerinin katkısıyla büyümüş ve kısa zamanda dev adımlar atmıştır.Ocak 2017'de Rafso Ahşap ve Metal Raf sistemleri San.Dış.Tic.Ltd.Şti olarak şirketleşmiştir.Uzman kadromuz ve köklü bilgi birikimimiz sayesinde, fikirlerinize değer katmak ve yeni yaşam alanlarına imza atmaktan dolayı heyecan duymaktayız.

Teknolojik yenilikleri ısrarla takip etmek ve son kullanıcıdan gelen talepleri de ayrıca değerlendirmek suretiyle, uygun nitelikte ürünü kısa sürede ve kaliteden taviz vermeden üretmek ana gayemiz olmaktadır.

Kurulduğu andan itibaren ürün gamını hızla genişleten Rafso Raf ürün yelpazesinde, market, mağaza ve kırtasiye ekipmanları, özel stantlar, soğuk oda grupları, soğutucu grupları, raf çeşitleri,özel standlar ve aksesuarları bulunmaktadır.

Öncelikli hedeflerimiz; Dünya kalite standartları çerçevesinde ergonomik ve ekonomik üretim yapmak, müşteri memnuniyeti odaklı kaliteli hizmet sunmaktır.

​Rafso Raf ailesi olarak yenilikçi anlayıştan taviz vermeden sektörde liderliği hedeflemekteyiz.